Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 1 2.vydání

Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 1 2.vydání

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 1 2.vydání: Uvnitř naleznete 12 lidových písní, které si děti mohou s Albi tužkou zazpívat. Písně jsou mimo not a textů doplněny milými příběhy. Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvláš...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Agatinsvet.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Agatinsvet.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 1 2.vydání - popis

Uvnitř naleznete 12 lidových písní, které si děti mohou s Albi tužkou zazpívat. Písně jsou mimo not a textů doplněny milými příběhy. Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť. Interaktivní Zpívánky ilustrované Ladislavou Pechovou obsahují lidové písně včetně not, které si děti mohou přehrát pomocí Kouzelného piana. Zahrají si známé písničky jako Holka modrooká, Jede, jede poštovský panáček, Pec nám spadla, Travička zelená, Skákal pes, Já mám koně a další. V knize najdete přes 500 zvuků a textů. Zpívánky jsou určeny pro děti od 3 do 7 let. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Albi interaktivní mluvící kniha Zpívánky 1 2.vydání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Autodráhy nebo Figurky, LEGO figurky, Elektrická vozítka.