Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

Wonder Launcher WS-BF01

Wonder Launcher WS-BF01

Cena:

898 Kč

Koupit za 898 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu Wonder Launcher WS-BF01: Katapult na míčky pro chytrého robota Wonder Dash. Nabíjení katapultu připevněného za hlavu robota, stejně jako střelbu míčků, lze plně ovládat z aplikací a využívat je jako další rozšiřující programem řízenou aktivitu. Společně s robotem Dash tak Launcher nabízí skvělou zábavnou hru. Navíc je velmi efektivní didaktickou pomůckou pro rozvoj logického myšlení. Spolu s robotem Dash a kompatibilními aplikacemi pomáhá pochopit principy kybernetiky. Je využíván pro rozvoj dětí v rodinách a ve školství. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wonder Launcher WS-BF01 - popis

nahoru

Katapult na míčky pro chytrého robota Wonder Dash. Nabíjení katapultu připevněného za hlavu robota, stejně jako střelbu míčků, lze plně ovládat z aplikací a využívat je jako další rozšiřující programem řízenou aktivitu. Společně s robotem Dash tak Launcher nabízí skvělou zábavnou hru. Navíc je velmi efektivní didaktickou pomůckou pro rozvoj logického myšlení. Spolu s robotem Dash a kompatibilními aplikacemi pomáhá pochopit principy kybernetiky. Je využíván pro rozvoj dětí v rodinách a ve školství.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wonder Launcher WS-BF01 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Figurky nebo Elektrická vozítka, Ostatní hračky, Autodráhy.

Nejlevnější Wonder Launcher WS-BF01 akční ceny - Levné Wonder Launcher WS-BF01

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wonder Launcher WS-BF01 stojí 898 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wonder Launcher WS-BF01 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hračky.

Wonder Launcher WS-BF01 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz