Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7

Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7

Cena produktu Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twi... není známa.

 

Popis produktu Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7: Dovolte svým dětem rozvíjet fantazii na plné obrátky. Tenhle dětský foťák není jen tak obyčejný, je doslova kouzelný. Každé dítě, ať kluk či holka, z něj bude nadšený, to nám věřte. S jeho pomocí ... > více informací


Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7 - popis

nahoru

Dovolte svým dětem rozvíjet fantazii na plné obrátky. Tenhle dětský foťák není jen tak obyčejný, je doslova kouzelný. Každé dítě, ať kluk či holka, z něj bude nadšený, to nám věřte. S jeho pomocí totiž vytvoří nejen momentky ze svých každodenních dobrodružství, ale i video-animace, zvukové komentáře k fotografiím nebo si můžou nechat změnit hlas. Každý jimi prožitý okamžik tak může sám vyprávět svůj příběh.

Digitální fotoaparát je mnohdy klenotem každé domácnosti – vždyť čeho jiného by si měli všichni vážit a chránit jej, než přístroj na zachycení každé pomíjivé vzpomínky? Děti ale také touží tvořit a zachycovat své nápady a kamarády, ať už dvounohé nebo čtyřnohé. Rodinný přístroj jim do ruky nedáte, ale o tenhle digitální fotoaparát se opravdu bát nemusíte. Je totiž vyroben z odolných materiálů, takže ani pády pro něj nebudou fatální. Pro dětské ruce ideální.

Výrobce VTech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Figurky nebo Elektrická vozítka, Autodráhy, Ostatní hračky.

Nejlevnější Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7 akční ceny - Levné Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vtech Digitální fotoaparát dětský Kidizoom Twist Plus X7 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hračky.