Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

TobyRich SmartPlane Pro FPV

TobyRich SmartPlane Pro FPV

Cena:

8 399 Kč

Koupit za 8 399 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu TobyRich SmartPlane Pro FPV: Chcete objevovat svět z pohledu pilota či ptačí perspektivy? Obdivujete akrobatické letce, kteří na obloze se svými stroji předvádí neuvěřitelné kousky? Chcete zažít svobodný let bez jakýchkoliv omezení? Stát se pilotem nebylo nikdy snazší díky letadlu SmartPlane Pro FPV od TobyRich. Stačí jen do letadla zasunout baterii, spárovat SmartPlane Pro FPV s vaším chytrým telefonem a nasadit brýle. Ihned po vzlétnutí si můžete užívat jedinečných záběrů a panoramat, o které se postará integrovaná kamera v letadle. Ta přenáší živý obraz do brýlí. Letadlo ovládáte pouhým náklonem vašeho telefonu a automatická stabilizace umožňuje snadnou kontrolu v každé situaci. S přednastavenými příkazy můžete přepínat mezi různými manévry či akrobatickými kousky. Co takhle režim vrtulníku či hoveru? Lítejte jako skutečné stíhací eso. Pomalu i rychle, v interiéru i exteriéru! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

TobyRich SmartPlane Pro FPV - popis

nahoru

Chcete objevovat svět z pohledu pilota či ptačí perspektivy? Obdivujete akrobatické letce, kteří na obloze se svými stroji předvádí neuvěřitelné kousky? Chcete zažít svobodný let bez jakýchkoliv omezení? Stát se pilotem nebylo nikdy snazší díky letadlu SmartPlane Pro FPV od TobyRich. Stačí jen do letadla zasunout baterii, spárovat SmartPlane Pro FPV s vaším chytrým telefonem a nasadit brýle. Ihned po vzlétnutí si můžete užívat jedinečných záběrů a panoramat, o které se postará integrovaná kamera v letadle. Ta přenáší živý obraz do brýlí. Letadlo ovládáte pouhým náklonem vašeho telefonu a automatická stabilizace umožňuje snadnou kontrolu v každé situaci. S přednastavenými příkazy můžete přepínat mezi různými manévry či akrobatickými kousky. Co takhle režim vrtulníku či hoveru? Lítejte jako skutečné stíhací eso. Pomalu i rychle, v interiéru i exteriéru!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TobyRich SmartPlane Pro FPV užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Figurky nebo Elektrická vozítka, Autodráhy, Hračky pro holky.

Nejlevnější TobyRich SmartPlane Pro FPV akční ceny - Levné TobyRich SmartPlane Pro FPV

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TobyRich SmartPlane Pro FPV stojí 8 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TobyRich SmartPlane Pro FPV najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hračky.

TobyRich SmartPlane Pro FPV najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz