Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack

HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack

Cena:

1 649 Kč

Koupit za 1 649 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack: Dvojice robotických bojových bavouků a jejich futuristický souboj se světelným paprskem. Robotický bojový pavouk se za použití dálkového ovladače nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí infračerveným paprskem na jiné bojové pavouky (třeba i tarantule). Šestinohý pavouk má 360-stupňové řízení infračerveným ovladačem a otočnou hlavu s LED puškou s realistickým zpětným rázem a futuristickými zvuky. Rozsah dosahu paprsku je 0,1 - 1,5 metru. Pavouk má počítadlo zásahů a při souboji dojde po 7 zásazích k deaktivaci poraženého pavouka. Čtyřkanálový ovladač umožňuje ovládat současně více pavouků. Při souboji (až 4) pavouků musí být každý ovládán svým ovladačem s nastavením kanálu 1, 2, 3 nebo 4. Ke spárování ovladače s pavoukem dochází automaticky při prvním vyslání signálu ovladače. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack - popis

nahoru

Dvojice robotických bojových bavouků a jejich futuristický souboj se světelným paprskem. Robotický bojový pavouk se za použití dálkového ovladače nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí infračerveným paprskem na jiné bojové pavouky (třeba i tarantule). Šestinohý pavouk má 360-stupňové řízení infračerveným ovladačem a otočnou hlavu s LED puškou s realistickým zpětným rázem a futuristickými zvuky. Rozsah dosahu paprsku je 0,1 - 1,5 metru. Pavouk má počítadlo zásahů a při souboji dojde po 7 zásazích k deaktivaci poraženého pavouka. Čtyřkanálový ovladač umožňuje ovládat současně více pavouků. Při souboji (až 4) pavouků musí být každý ovládán svým ovladačem s nastavením kanálu 1, 2, 3 nebo 4. Ke spárování ovladače s pavoukem dochází automaticky při prvním vyslání signálu ovladače.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Figurky nebo Elektrická vozítka, Autodráhy, Hračky pro holky.

Nejlevnější HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack akční ceny - Levné HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack stojí 1 649 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hračky.

HEXBUG Bojoví pavouci 2.0 Dual pack najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz