Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Chytré hračky >

Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Cena produktu Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily není známa.

 

Popis produktu Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily: Fur Real Friends Hasbro jednorožec Starlily Starlily, váš magický jednorožec. Starlily je vaše nejlepší kamarádka. Má několik senzorů, pohlaďte ji a uvidíte jak na vás bude reagovat. Miluje, kd... > více informací


Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily - popis

nahoru

Fur Real Friends Hasbro jednorožec Starlily

Starlily, váš magický jednorožec. Starlily je vaše nejlepší kamarádka. Má několik senzorů, pohlaďte ji a uvidíte jak na vás bude reagovat. Miluje, když ji řeknete cokoliv, Starlily vás totiž poslouchá.

Funkce:

* Pohybuje hlavičkou doleva a doprava.
* Umí i krásně pohybovat kopýtkem jako by se chtěla rozběhnout.
* Vydává několik zvuků, při nich se jí rozsvítí její roh.
* Úžasné je, že roh svítí několika barvami, zaleží totiž na tom, jak se právě Starlily cítí. Starlily je nejlepší kamarádkou i proto, že čím více ji mazlíte a objímáte, tím více vás má ráda.
* Její krásu zvýrazňují i velká pohybující se křídla nahoru a dolů.
* K večeru stejně jako vy začíná být unavená tak ji postavte na poličku a ona za chvilku usne. To poznáte, protože roztomile bude pohybovat nosíkem a pochrupovat.
* Jak ji ráno probudit, aby měla opět veselý den? Vezměte cukrovou jahůdku a přiložte ji k puse. To, že má hlad poznáte i tak, že její roh se rozsvítí zeleně. To, že ji jahůdka chutná, poznáte podle zvuků co při jídle vydává. A než si začnete hrát, nezapomeňte ji učesat její dlouho, barevnou hřívu.
* Jak si můžete hrát? Jednoduše, stáhněte si zdarma aplikaci "My magical Unicorn app". Aplikace vám nabídne několik možností her jako např. Sad cukrových jahůdek, Krystalovou jeskyni, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci taky uvidíte jak se Starlily cítí. Opět zde platí pravidlo, čím více si hrajete se Starlily a aplikací, tím více možností virtuální hry se vám otvírají.

Vhodné pro děti od 4 let.

Výrobce Hasbro
Věk 4

Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily - recenze

Nejlepší interaktivní hračky roku 2017 | Testado

Testado.cz
24.01.2018 - 22:19:30

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Figurky nebo Autodráhy, Elektrická vozítka, Ostatní hračky.

Nejlevnější Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily akční ceny - Levné Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hračky.