Archiv - Chytré hračky

Popis produktu Jezdí na kolečkách nebo plave. S funkční balistou a pohyblivými vesly. Nebezpečná ostruha lodi převrhne loď protivníka. (57×30×40)

Popis produktu Velké dopravní letadlo pro přepravu pasažérů i nákladu. Po vyndání 5 sedadel lze použít i jako nákladní letadlo. Poskytuje místo pro přepravní boxy. Umývárna s umyvadlem a WC. (64×68×25)

Popis produktu Check-in přepážka s otočným monitorem. Zavazadlový pás, přihlášení, odevzdání a přeprava zavazadel k letadlu. S osobní i zavazadlovou kontrolou. Terasa pro návštěvníky. (70×36×27)

Popis produktu Kontrolní věž s řídícím pultem.

Popis produktu Pomocí funkčního zvedacího vozíku lze naložit náklad do letadla.

Popis produktu Přepravní box s koněm, s korytem pro krmení a jmenovkou, kterou sami vyplníte.

Popis produktu Naváděcí vůz se dvěma brzdovými zarážkami pro zajištění letadla.

Popis produktu Ve funkčním výtahu je dostatek místa pro pojízdné nemocniční lůžko. Operační stůl je nastavitelný, osvětlení se dá natočit. Místnost pro příjem nemocných a velké dětské oddělení se spoustou doplňků. (75×50×40)

Popis produktu Dětské pojízdné křeslo s různými sádrovými obvazy pro malé pacienty.

Popis produktu Velká ošetřovatelská stanice v ZOO Playmobil s množstvím dobrot pro zvířátka a houpací sítí pro malé opičky. Souprava Playmobil Velká ošetřovatelská stanice obsahuje ošetřovatelskou stanici, dva ošetřovatele, dvě opičky, dva papoušky, houp... více

Popis produktu Tučňáci v ZOO Playmobil mají svůj výběh s bazénem a vodopádem. Bazén se dá napustit vodou, která proudí ve vodopádu. V soupravě Playmobil je výběh s bazénem, čtyři tučňáci, pelikán, tři figurky, osm ryb, vajíčka tučňáků a cedulka na výběh.... více

Popis produktu Ošetřovatelský vůz pro ošetřovatele v zoologické zahradě, ve kterém se přepravují zvířátka. Teď zrovna převáží lachtana. V soupravě Playmobil jsou ošetřovatel, lachtan, vozidlo a další příslušenství.

Popis produktu V delfináriu Playmobil jsou sedačky pro návštěvníky, pokladna a jeskyně s průhledem do bazénu s delfíny. Jeřáb se může otáčet o 360°. K jeřábu je možno připojit transportní nosítka pro delfíny (4466). Bazének lze naplnit vodou, delfínci v ... více

Popis produktu Jeřáb je otočný o 360 stupňů, rameno plně pohyblivé. Lžíce se rozevírá a je odnímatelná, kabinu jeřábu lze otevřít. Obsahuje 100g nákladu.(26×26×57)

Popis produktu Loď plave ve vodě nebo jezdí po kolečkách, lze ho dovybavit podvodním motorem. S velkým nákladním prostorem a tajnou skrýší pro černého pasažéra. Otvírací střecha pro lepší přístup ke kapitánskému můstku. Obsahuje 100g nákladu. Bóje plavou... více

Popis produktu Dva záhony lze zalévat vodou, jsou v nich rostoucí a vadnoucí květiny. V třetím záhonu je modelína, lze okopávat a sázet rostliny.

Popis produktu S ohrádkami pro krávy a prasata. Funkční výtah s kladkou pro transport zásob do podkroví. Průjezd vhodný pro všechny traktory.

Popis produktu Ložná plocha je výklopná, žací lištu lze sklopit.

« předchozí | 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 11 | další »