Archiv - Chytré hračky

Popis produktu V sopečné krajině se toulá ještěr Triceratops s mládětem, dva badatelé se před nimi mohou schovat v sopečné jeskyni. Sopku je možno aktivovat pomocí tlačítka. Souprava Playmobil obsahuje Triceratopse, mládě, sopku, dva badatele, kostru din... více

Popis produktu Vědci pozoruji, jak velký ještěr Brachiosaurus okusuje vrcholky stromů. Dinosaurus se může pohybovat. Souprava Playmobil obsahuje Brachiosaura, skalní jeskyni, dva vědce a řadu doplňků.

Popis produktu Hnízdo ještěra Spinosaura – ještěr Spinosaurus hlídá své hnízdo se dvěma mláďaty. Všichni tři Spinosauři mají pohyblivé ruce a nohy. Sada Playmobil obsahuje tři Spinosaury, dva badatele, skalku s prostorem pro hnízdo, ještěří hnízdo, tři s... více

Jezdci na koňském cvičišti Playmobil se projíždějí a cvičí koně. Souprava Playmobil obsahuje dva koně, čtyři figurky, vstupní bránu, tribunu, parkur s překážkami a řadu dalších doplňků.

Popis produktu Rodinná projížďka v kočáře taženém bílými koníky. Souprava Playmobil obsahuje kočár, tři figurky, dva koně, pejska a doplňky.

Popis produktu Kouzelné květinové víly Playmobil se projíždějí v pohádkovém květinovém kočáru zdobeném květinovými girlandami a taženém bílým jednorožcem. Souprava Květinkový kočár s jednorožcem obsahuje dvě víly, jednorožce, kočár a další doplňky.... více

Popis produktu Stromky s velkým pařezem a schovávačkami pro zvířátka – lišku, jezevce a ježka s mláďaty, ptáčky a myšku.

Popis produktu Lesník se psem, džíp s přívěsem, puška, dalekohled a další lesnické vybavení

Popis produktu Útulně zařízená hájovna s postranním přístřeškem. Ošetřovna s milými zvířátky.

Popis produktu Set zvířátek v lese mezi stromy.

Popis produktu Se skleněnou rakví (kterou mohou nést trpaslíci), princem a převlekem pro zlou královnu. Pohádkový set je v českém jazyce

Popis produktu S plesovými šaty a korunkou z oříšku pro Popelku. Princ na koni. Pohádkový set je v českém jazyce

Popis produktu Záchranný vrtulník s tlačítkem na spuštění zvuku rotoru. Dvoje dveře, kabinu a záklopku na zádi lze otevřít. S funkčním navijákem a s místem pro nosítka. Přistávací plocha pro vrtulník (42×38)

Popis produktu Lékařský pohotovostní vůz s funkčním majáčkem. Střechu lze odejmout, kapotu a zadní dveře otevřít a zadní sedadlo sklopit. Vybaveno nástroji k první pomoci.

Popis produktu Nový pohádkový zámek s princeznou a princem a zrcadlovým sálem s princeznou a princem a zrcadlovým sálem. A s dárkem – skutečnou korunkou pro holčičku.

Popis produktu S plotnou, stolem a židlemi a mnoha milými doplňky.

Popis produktu Krásná koupelna pro princeznu s nádhernou vanou na koupání a mnoho doplňky.

Popis produktu Chůva s kolébkou a pohodlným houpacím křeslem.

Popis produktu Klenotnice s vitrínou, klenoty a truhlou s pravými drahokamy. Se stráží a zlodějem.

Popis produktu Dokonalá figurka postavy krále, který je oblečen do krásných královských vznešených šatů, má hodnotnou korunu a je připraven zaujmout své hlavní místo – na trůnu a se žezlem v ruce.

« předchozí | 1 | ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 11 | další »